You Are Here: Home » Tilbud » SGL

SGL

På denne siden finner du tabeller og statistikker for fotballserien i gymsalen.

TABELL: K S U T M B P
—————————————
Bad Boys ……… 16  13 2 1  63-27 41
Strauman F ….. 16  10 1 5  112-42 31
Rosenborg L …. 17 9 0 8 68-58 27
Brenna U ………. 16 3 2 11 40-115 11
Brenna K ………. 17 2 3 12 37-78 9

K=kamper
S=seire
U=uavgjort
T=tap
M=mål
B=baklengs
P=poeng

TOPPSCORER:
———–
Erlend J (Strauman F) …………. 41
Odd Roger S (Strauman F) ….. 41
Egil O (Rosenborg L) ………….. 30
Preben F (Bad Boys) …………… 28
Lasse P (Brenna U) …………….. 17
Tony P (Brenna K) ……………… 15
Odd Arne S (Rosenborg L) ….. 15
Linn S (Rosenborg L) …………. 14
Daniel P (Brenna K) ……………. 13
Kim Rune S (Bad Boys) ……… 12
Ronald F (Strauman F) ……… 11
Birger P (Strauman F) ……….. 11
Jørgen A (Bad Boys) …………. 10
Glenn P (Brenna U) …………… 10
Remi P (Brenna K) …………….. 8
Tor Inge N (Rosenborg L) ….. 8
Sindre F (Bad Boys) …………… 7
Tarjei A (Bad Boys) ……………. 7
Kenneth P (Brenna U) ………. 5
Morten P (Brenna U) ………… 2
Petter E (Brenna U) ………….. 1
Linn N (Rosenborg L) ………. 1
Johan (Brenna U) …………….. 1

ASSIST:
——-
Egil O (Rosenborg L) …………… 19
Erlend J (Strauman F) ………… 18
Ronald F (Strauman F) ……….. 17
Odd Roger S (Strauman F) ….. 15
Jørgen A (Bad Boys) ……………. 12
Tarjei A (Bad Boys) ……………… 11
Tony P (Brenna K) ………………. 9
Lasse P (Brenna U) ……………… 9
Linn S (Rosenborg L) ………….. 7
Tor Inge N (Rosenborg L) …… 7
Odd Arne S (Rosenborg L) ….. 6
Remi P (Brenna K) ……………… 6
Glenn P (Brenna U) ……………. 6
Preben F (Bad Boys) ……………. 5
Kim Rune S (Bad Boys) ………. 4
Sindre F (Bad Boys) ……………. 4
Birger P (Strauman F) ………… 4
Kenneth P (Brenna U) ………… 3
Daniel P (Brenna K) …………… 2
Øystein A (Brenna K) …………. 2
Morten P (Brenna U) …………. 2

Her er kampprogrammet med påfyll av resultater underveis. Det er nå satt opp dommere til hver kamp. Hvis det er noen som er skrevet opp som absolutt ikke vil være dommer, eller hvis det er noen som vil være dommer som ikke er skrevet opp, gi beskjed!

Fredag 21/1:
19.00 Brenna K – Strauman F (1-11)
19.30 Bad Boys – Rosenborg L (3-1)
20.00 Strauman F – Bad Boys (2-3)
20.30 Rosenborg L – Brenna K (4-1)
Ansvar vask/lås: Brenna K

Søndag 30/1:
19.00 Brenna U – Brenna K (3-11)
19.30 Brenna K – Bad Boys (2-2)
20.00 Strauman F – Brenna U (23-3)
Ansvar vask/lås: Bad Boys

Lørdag 12/2:
18.30 Rosenborg L – Brenna U (6-1)
19.00 Bad Boys – Brenna U (6-2)
19.30 Rosenborg L – Brenna K (2-0)
Ansvar vask/lås: Rosenborg L

Lørdag 26/2:
18.00 Strauman F – Brenna U (13-2)
18.30 Brenna K – Strauman F (1-5)
19.00 Brenna U – Rosenborg L (3-12)
19.30 Strauman F – Rosenborg L (10-2)
Ansvar vask/lås: Rosenborg L

Lørdag 5/3:
18.00 Bad Boys – Brenna K (3-1)
18.30 Brenna U – Strauman F (3-10)
19.00 Brenna K – Brenna U (2-2)
19.30 Rosenborg L – Bad Boys (0-6)
20.00 Strauman F – Bad Boys (2-4)
Ansvar vask/lås: Bad Boys

Lørdag 12/3:
17.00 Bad Boys – Rosenborg L (4-3)
17.30 Rosenborg L – Brenna K (6-3)
18.00 Strauman F – Bad Boys (5-3)
18.30 Brenna K – Strauman F (3-9)
Ansvar vask/lås: Brenna K

Lørdag 19/3:
18.00 Bad Boys – Strauman F (3-1)
18.30 Brenna K – Rosenborg L (2-4)
19.00 Brenna U – Bad Boys (2-3)
19.30 Strauman F – Brenna K (0-0)
20.00 Brenna U – Rosenborg L (2-7)
20.30 Bad Boys – Rosenborg L (3-2)
Ansvar vask/lås: Rosenborg L

Søndag 10/4:
18.00 Rosenborg L – Bad Boys (2-4)
18.30 Strauman F – Rosenborg L (5-4)
19.00 Brenna K – Bad Boys (0-6)
19.30 Brenna U – Strauman F (1-10)
20.00 Brenna K – Brenna U (3-1)
20.30 Rosenborg L – Brenna K (4-3)
Ansvar vask/lås: Strauman F

Lørdag 16/4:
14.00 Brenna U – Strauman F (4-3)
14.30 Rosenborg L – Brenna U (4-5)
15.00 Strauman F – Rosenborg L (3-5)
Ansvar vask/lås: Strauman F

Søndag 17/4:
19.00 Bad Boys – Brenna U (0-0)
19.30 Brenna K – Bad Boys (2-10)
20.00 Brenna K – Brenna U (2-6)
Ansvar vask/lås: Brenna U

Søndag 1/5:
18.00 Rosenborg L – Strauman F (Dommer: Jørgen)
18.30 Bad Boys – Brenna K (Dommer: Odd Roger)
19.00 Strauman F – Bad Boys (Dommer: Tony)
19.30 Brenna K – Strauman F (Dommer: Tarjei) 
Ansvar vask/lås: Bad Boys

Lørdag 7/5:
18.00 Brenna U – Rosenborg L (Dommer: Kim Rune)
18.30 Brenna U – Bad Boys (Dommer: Erlend) 
19.00 Rosenborg L – Strauman F (Dommer: Preben)
19.30 Brenna K – Brenna U (Dommer: Odd Arne)
20.00 Brenna U – Bad Boys (Dommer: Daniel)
Ansvar vask/lås: Brenna U

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top